úterý 11. března 2014

Konkurz na místo asistenta soudce NSS


Soudci Nejvyššího správního soudu JUDr. Marie Žišková, Mgr. Eva Šonková a JUDr. Petr Mikeš hledají vhodné kandidáty na pozici asistenta/asistentky soudce.
Požadavky:
  • magisterské vysokoškolské vzdělání v oboru právo;
  • bezúhonnost;
  • nadprůměrné schopnosti právní argumentace;
  • schopnosti a vůle k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu;
  • znalost cizího jazyka / cizích jazyků vítána.
Hlavní náplň práce asistenta soudce představuje zpracovávání podkladových materiálů pro rozhodovací činnost soudce. Jedná se o pracovní poměr na plný úvazek, založený jmenováním, který se řídí § 14 soudního řádu správního a dále zákoníkem práce. Platové ohodnocení se řídí zákoníkem práce a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Zájemci o pozice asistenta u Mgr. Šonkové nebo Dr. Mikeše mohou zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis do 31. 3. 2014 na adresu: eva.sonkova@nssoud.cz; o pozici asistenta u dr. Žiškové pak na email marie.ziskova@nssoud.cz. Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

2 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Nějak nechápu, jak je možné chtít vybírat někoho ve výběrovém řízení a současně si tam dát obezličku, že můžeme tendr zrušit. Pěkná ukázka švejkovství a hry na výběrová řízení.

Michal Dočekal

Anonymní řekl(a)...

Tak jestli se tam prihlasi jen ignoranti.. nelze asi pozadovat, aby byl nekdo vybran.. nemyslim, ze ta "obezlicka" znamena hru na vyberove rizeni..