sobota 2. února 2013

ZÁKON ROKU 2012: Posílejte tipy na nejlepší a nejhorší legislativní počin roku

Advokátní kanceláře Ambruz & Dark/Deloitte Legal společně s partnery vyhlašují 4. ročník ankety ZÁKON ROKU, ve které české firmy vybírají nejlepší a nejhorší legislativní počin roku.

Do letošního ročníku ZÁKON ROKU 2012 budou, stejně jako v loňském roce, nominovány právní předpisy přijaté v uplynulém kalendářním roce s významným dopadem na podnikatelské prostředí. O nominacích v kategoriích "Zákon roku" a "Paskvil roku" máte možnost rozhodnout i vy, pokud do 18. března 2013 na webové stránce www.zakonroku.cz vyplníte anketní dotazník a zašlete svůj tip! Posílat tipy, diskutovat o nich a sledovat aktuální dění ohledně ZÁKONA ROKU 2012 můžete i na Twitteru (@ZakonRoku).

Do tohoto data bude i z vašich tipů vybírat odborná nominační rada, složená zejména ze zástupců právnických profesí, která připraví konečných pět nominací v každé ze dvou kategorií. Následně o předložených nominacích, publikovaných na www.zakonroku.cz, budou až do 10. května 2013 hlasovat čeští podnikatelé. Konečné výsledky budou zveřejněny na webu a prostřednictvím mediálních partnerů 16. května 2013.

Žádné komentáře: