úterý 4. dubna 2017

Nabídka stáže v Kanceláři vládního zmocněnce pro zastupování ČR před SDEU (Odbor komunitárního práva MZV)

Odbor komunitárního práva MZV ČR nabízí studentům právnických fakult stáže v rámci Kanceláře vládního zmocněnce pro zastupování ČR před SDEU. 

Stáže jsou nabízeny především studentům vyšších ročníků, kteří mají aktivní zájem o unijní právo. Výhodou je alespoň pokročilá pasivní znalost francouzského jazyka, včetně právní terminologie (většina zpracovávaných dokumentů je k dispozici pouze ve francouzštině).
 
Náplň stáží tvoří zejména práce s dokumenty v rámci řízení o předběžné otázce a příprava podkladů ohledně těchto řízení pro jednotlivé resorty státní správy.

Stáže jsou bezplatné. Jejich rozsah je 2 až 3 dny v týdnu, vždy cca. od 9 do 16 hodin (na konkrétních dnech a časech se lze flexibilně dohodnout podle potřeb stážistů). 

Stáže budou probíhat ve dvouměsíčních cyklech, z nichž první bude zahájen v říjnu 2017 a poslední bude ukončen v září 2018.

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu okp_sekretariat@mzv.cz, a to nejpozději do 30. dubna 2017. Pohovory s vybranými uchazeči se uskuteční v týdnu od 15. května 2017.

Žádné komentáře: